خودرو سوار نوید | امداد خودرو سراسر کشور

حمل خودرو

خودروسوار نوید از یک سیستم حمل و نقل گسترده در سراسر ایران برخوردار است. انواع خودروهای مخصوص حمل خودرو در تهران و سایر مراکز استانها و شهرهای دیگر آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند.

اگر تصمیم به حمل خودرو و جا به جایی از تهران به شهرستانها، از سایر شهرهای دیگر به تهران دارید، با ما تماس بگیرید 

ارزانترین امداد خودرو به صورت شبانه روزی در سراسر کشور

خودرو سوار شبانه روزی

شبکه گسترده خودروسوار نوید به پوشش نیازهای مشتریان می پردازد:

  • نحوه سوار کردن خودرو، بستن و محکم کردن خودرو بر روی خودروبر کفی و یا  نیسان بدون اینکه کوچکترین آسیبی به خودرو وارد شود،نحوه پائین آوردن خودرو، رانندگی با احتیاط و نحوه مراقبت از خودرو حین رانندگی از جمله موارد تخصصی است که در صورت عدم آشنایی راننده منجر به وارد آمدن آسیب به خودرو می شود.
  • رانندگان خودروبر نوید همگی آموزش های لازم در زمینه حمل و نقل خودرو را دیده اند.
  • صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر و قیمت های مناسب و بر طبق نرخنامه مصوب از دیگر خصوصیات حمل خودرو با خودروهای شرکت خودروسوار نوید می باشد.
  • رانندگان کار بلد، پرسنل آموزش دیده و با اخلاق و خودروهای مجهز به تجهیزات ایمنی از دیگر مشخصات بارز شرکت خودرو سوار نوید است.
  • خودروسوار کفی نوید متعهد می گردد که کلیه خودروها در کمال صحت و سلامت، حمل و به مشتری تحویل گردد.
  • خودرو بر نوید در زمینه حمل خودرو درون شهری و برون شهری، امداد خودرو و تعمیر در محل فعالیت داشته و خدمات ویژه به مشتریان خود عرضه می نماید.
خودرو سوار نوید

خودروبر نوید یک شرکت معتبر در حمل خودرو، امداد خودرو و تعمیر در محل است . خودروسوار نوید دارای انواع متعددی خودروهای مخصوص حمل خودرو شامل خودروبر کفی هیدرولیک در وزن های سه و پنج تن، نیسان جرثقیل دار و نیسان چرخگیر است.

بنابراین امکان حمل و جابجایی انواع خودرو در خودرو سوار نوید وجود دارد.

خودروسوار نوید به تمام نقاط ایران ,آذربایجان شرقی , آذربایجان غربی , اردبیل , اصفهان , البرز , ایلام , بوشهر , تهران , چهار محال و بختیاری , خراسان جنوبی , خراسان رضوی , خراسان شمالی , خوزستان , زنجان , سمنان , سیستان و بلوچستان , فارس , قزوین , قم , کردستان , کرمان , کرمانشاه , کهگلویه و بویراحمد , گلستان , گیلان , لرستان , مازندران , مرکزی , هرمزگان , همدان , یزد و تمام شهرستانهای این مناطق خودرو حمل می کند.

امداد خودرو نوید در سراسر ایران بطور شبانه روزی و ۲۴ ساعته به عرضه خدمات مشغول است.

اگر خودرو شما در هر نقطه ای از ایران دچار مشکل گردد، می توانید از خدمات امداد خودروبر سیار نوید بهره مند  شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدرخواست خودروبر